Home > Unity Web > Unity Web Player Error Report Hatasi

Unity Web Player Error Report Hatasi

Samet GNR 532 görüntüleme 1:17 adobe flash player indir - Süre: 2:27. Ben programda hiçbir değişiklik yapmak istemiyorum. Verdiği hata: A newer version of Unıty Web Player is required but the outo update failed. İnvalid outo update file format. Yükleniyor... Çalışıyor... get redirected here

bende bu yeterli oldu en azından bir dene. Genel itibari ile bu dosyalar Temp klasörlerinde saklanır, birçok kullanıcı bu dosyayı manuel silmek ister, oysaki bir çok programın orda bulunması ve de silinmemesi gereklidir. Çözüm bulmanıza sevindim. Bu videoyu bir oynatma listesine eklemek için oturum açın. Neden Oluşur?

Bu noktada size tavsiyem (ki siz farklı bir çözüm bulmuşsunuz) harici bir unistall programı ile programı kaldırıp tekrar kurmak. Otomatik oynat Otomatik oynatma etkinleştirildiğinde, önerilen bir video otomatik olarak oynatılır. Cevapla Yunus Temmuz 27, 2014 at 9:28 am indirceksin kardeşim Cevapla baran Eylül 13, 2014 at 5:50 pm ya yunus ben yüklüom yüklendiğinde acılıama yarn olunca acılmıo hemde unityli counter strike

Cevapla cçvd Temmuz 22, 2014 at 1:09 pm senin pc nin ekran kartı uymuyo Cevapla mustafa Haziran 30, 2014 at 11:54 am abi çok saol sorun düzeldi 🙂 Cevapla remzi Temmuz AKILLI TELEFON / TABLET iPhone 6’nın Özellikleri Neler Olacak? Kesinlikle sorun çıkarmıyor. Son bir kaç gündür Chrome web tarayıcısı ile ilgili bazı sıkıntılar bulunmaktadır.

Oyuna giriyorum Yukarıda ünity player has crashed hatası alıyorum ondan sonra karsıma ünity player error report çıkıyor galiba error raporumu ne raporda gonderdım 3doyunlar sitesinede hata raporu gonderdim nerdeyse 1 sene Board index The team | Delete all board cookies | All times are UTC [ DST ] Powered by phpBB Forum Software © phpBB Group Designed by ST Software. Documents and Settings yerine "Belgeler ve Ayarlar" gibi.

Tüm dünya genelinde en çok oynanan strateji-aksiyon oyunu...

Cevapla ogulcancatal Kasım 12, 2013 at 9:46 pm Hocam mailinize bir mail attım . Programın bozuk olma ihtimaline karşı : İnternette 3d oyunlar oynamaya çalışırken Unity 3d Web Player gerektiren oyunların çalışmasında hata alıyor olabilirsiniz. Kapat Evet, kalsın. OHA diyorum! 1.280.024 görüntüleme 4:22 Unity Web Player Update Fail All Windows [Solution] - Süre: 4:07.

Sağlık Reflü Nedir? http://webplayer.unity3d.com/setup/ Adım 4: Tarayıcıyı kapatın. İndirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın ve webplayer'ı tekrar kurun. Bu videoyu Daha Sonra İzle oynatma listesine eklemek için oturum açın Ekle Oynatma listeleri yükleniyor... Bu tercihi aşağıdan değiştirebilirsiniz.

JET INDIR 12.923 görüntüleme 2:27 Erro da Unity Web Player DX9 level graphics (PT-BR) - Süre: 3:35. Get More Info Hasan Oyunda 3.735 görüntüleme 6:43 Palyaco KL - Mozilla Unity Web Player Sorunu Çözümü - Süre: 5:28. Oturum aç İstatistikler 33.328 görüntüleme 14 Bu videoyu beğendiniz mi? Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum İsim * E-posta * Bu Kategorinin Diğer içerikleri Sağlıklı Bir Yaşam İçin Rahat Uyku Dünyadaki En Büyük Savunma Şirketleri? İyi Bir Uyku İçin Neler Yapılmalı ?

yasin Mayıs 3, 2014 at 11:21 am teşekkürler gerçekte 1. Video kiralandığında oy verilebilir. Unity Web Player'ı bilgisayarınızdan kaldırın. http://odenews.net/unity-web/unity-web-player-error-hatasi.html Genel itibari ile bu dosyalar Temp klasörlerinde saklanır, birçok kullanıcı bu dosyayı manuel silmek ister, oysaki bir çok programın orda bulunması ve de silinmemesi gereklidir. Çözüm bulmanıza sevindim.

Cevapla Dursun Şubat 20, 2014 at 6:39 pm bendede aynı sorun var ne kadar unity player yüklesem açılmıyo hep indirmediğime dair bir şey yazıyo lütfen yardımcı olun. Kadir Pro 168.435 görüntüleme 21:14 unity error sorunu ve çözümü - Süre: 4:50. E-Posta* Giriş Unuttum Beni Hatırla Kayıt Ol Yeni hesap aç Soru Ekle Anasayfa Blog Go to...

Kapat Evet, kalsın.

Oturum aç İstatistikler 9.026 görüntüleme 19 Bu videoyu beğendiniz mi? Bu sebeple öncelikle tarayıcılarınızın çerezlerini temizlemenizi, unity cache' yi temizlemenizi ve de eğer Chrome kullanıyorsanız farklı bir web tarayıcı ile (Mozilla, Opera, IE ) denemenizi rica ederim. Bu seçeneği de klasör seçeneklerinde bulabilirsiniz. Böylelikle sorunumuzu kökünden çözmüş oluyoruz.

Türkçe işletim sistemlerinde klasör yerleri Türkçe karşılıkları olacaktır. Video kiralandığında oy verilebilir. Draqula Games 4.810 görüntüleme 3:15 Unity Web Player DX9 Hatası ve Çözümü - Süre: 3:34. this page Copyright - Futbolyildizi.com. 2009-2016 Unity Services Made with Unity Learn Community Asset Store Get Unity Unity Account You need a Unity Account to shop in the Online and Asset Stores, participate

Cevapla Yunus Temmuz 20, 2014 at 7:50 am bende Internet Download Manager yok yardım çok acil Cevapla beyza Temmuz 20, 2014 at 2:26 pm aynen Cevapla Yunus Temmuz 27, 2014 at Lütfen işletim sisteminize göre aşağıdaki klasörlerdeki log dosyalarını bulunuz. Karşı site buna izin vermediği için yukarıda belirttiğim hatayı veriyor. Şimdi gelelim bu problemin çözümüne : Bu hatanın %99 sebebi İDM'nin Unity Web Player'ı indirmeye çalışmasıdır. Böylelikle hata almayacaksınız.

Bunları bize email olarak veya destek'ten dosya eki olarak ekleyerek göndermenizi rica ediyoruz. Ancak herhangi bir şey indirirken çalışacaktır. 1- Bu adımda yine ilk başta olduğu gibi programı açıp "İndirilenler" sekmesinden "Seçenekler"e tıklıyoruz. 2- Açılan pencerede ki "Aşağıda ki tarayıcılar için indirmeleri yakala" kısmında Evet, şifrem: Şifrenizi mi unuttunuz? Cevapla mücahit bütün Haziran 12, 2015 at 8:11 am KARDEŞ SAĞOL ÇOK İŞİME YARADI TEŞEKKÜRLER… Cevapla Smitha921 Haziran 15, 2015 at 4:57 pm Farmville farms even include free gift that is

Cevapla arda Ekim 30, 2014 at 6:08 pm sağ üst köşede yıldızın yanında bişey çıkçak üzerinde çarpı olan ona basçan birinci yazana bas açılıyor Cevapla veli Kasım 11, 2014 at 5:32 diyor ne yapmalıyım cevaplarmısınız bnde yüklü ama yüklü değil gibi gözzüküyor lütfen cevap yazın 🙁 :lol Cevapla ismail Kasım 14, 2014 at 11:40 pm Her ikiside olmadi usta,yinede emegine saglik. Learn more You're viewing YouTube in Turkish. Boss Player 10.687 görüntüleme 5:07 3D Oyunlar Google Chrome’da Nasıl Oynanır? (artık işe yaramıyor) - Süre: 3:11. 3D Oyuncu 16.470 görüntüleme 3:11 Oyun Skor'da 3D oyun Nasıl Açılır? - Süre: 4:24.

Not : Bu anlattıklarımı uygularsanız program artık hiç bir video ve oyun için indirme butonu koymayacaktır. Açılan pencerede "İndirilenler" sekmesinden "Seçenekler"‘e tıklayınız. 2- Açılan pencerelerden "Dosya Türleri" sekmesine tıklayınız ve ok işareti ile gösterilen alana tıklayınız. 3- Bu kısımda yazılı olan en son web sitesinden sonra bir Hem video hemde oyunların açılmama sorunlarına geçici ve kolay bir çözüm uygulamak istiyorum derseniz . Oturum aç Çeviri Yazısı İstatistikler 31.333 görüntüleme 32 Bu videoyu beğendiniz mi?

Bu noktada size tavsiyem (ki siz farklı bir çözüm bulmuşsunuz) harici bir unistall programı ile programı kaldırıp tekrar kurmak.