Home > Unity Web > Unity Web Player Error Veriyor

Unity Web Player Error Veriyor

için ogulcancatalSakal Nasıl Çıkartılır? Bu sebeple öncelikle tarayıcılarınızın çerezlerini temizlemenizi, unity cache' yi temizlemenizi ve de eğer Chrome kullanıyorsanız farklı bir web tarayıcı ile (Mozilla, Opera, IE ) denemenizi rica ederim. Cevapla Yaşar Cam Mayıs 26, 2014 at 4:04 pm Ya Bendede Olmadı Bi Yardımcı Olsanızz Cevapla Bayram Haziran 2, 2014 at 11:05 am ya bende o poragram yüklü değil ama gene Daha fazla göster Dil: Türkçe İçerik konumu: Türkiye Kısıtlı Mod Kapalı Geçmiş Yardım Yükleniyor... get redirected here

Eklentinin kullanıldığı sayfalara giriş yaptığınız zaman eklentiyi kurmanız gerektiği uyarısı ile karşılaşırsınız.  Aşağıdaki yöntem denenmiştir ve yüzde yüz çözüm sağlamaktadır. http://webplayer.unity3d.com/setup/ linkinde cache temizlemeyi deniyorum ama orası da hata veriyor. Documents and Settings yerine "Belgeler ve Ayarlar" gibi. Yeniden başlattıktan sonra Unity Web Player gerektiren herhangi bir sayfaya giriş yaparak eklentinin çalıştığını görebilirsiniz. İşlemden sonra eklenti mutlaka çalışacaktır.

AHMET Ç. Yükleniyor... Click here for more details!

Unity web player hataları çözümü 2015 ozengen.com Paylaş:Twitter üzerinde paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)Facebook'ta paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)Google+ üzerinde paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)WhatsApp'ta paylaşmak için tıklayın format atmak zorunda kaldım 🙁 yardımcı olursanız çok seviniirim.. Eğer hala çözmediyseniz sizden log dosyalarını göndermenizi istiyoruz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum İsim * E-posta * Bu Kategorinin Diğer içerikleri Sağlıklı Bir Yaşam İçin Rahat Uyku Dünyadaki En Büyük Savunma Şirketleri? İyi Bir Uyku İçin Neler Yapılmalı ?

Please install manually. Unity 3D Web Player Hatası ve Çözümü Ana Sayfa/ Hata&Çözüm / Unity 3D Web Player Hatası ve Çözümü Unity 3D Web Player Hatası ve Çözümü eyup 15 08 , 2013 Hata&Çözüm Böylelikle hata almayacaksınız. Sıradaki Google Chrome Unity Web Player Hatası Çözümü - Süre: 5:07.

dksında sorun geliyor tıklıyorum sonra yüklüyorum bir yerde durup kalıyo YARDIM.... Master Game 215.427 görüntüleme 6:58 Unity Web Player Hatası Çözüm - Süre: 6:39. Image Sitemap - Sitemap - Mobil Sitemap Ozengen Bilgisayar ve İnternet Dünyası Destek Sayfası Ana Sayfa Bilisim Donanım Internet Mobil Multimedya Oyun Sosyal Medya Teknoloji Yazılım Web Tasarım Anasayfa / Yazılım Cevapla mehmet Temmuz 30, 2015 at 10:40 am oldu ellerinize saglık Cevapla Ruzqar Ağustos 3, 2015 at 8:23 am Benim Pc De Unity Has Crashed Yazıyor Yardımcı Olumusunuz Cevapla isimsiz Ağustos

Bu versiyondan sonra tüm Unity oyunlarını Firefox, Safari veya Internet Explorer ile oynamanız gerekmektedir. find this Copyright - Futbolyildizi.com. 2009-2016 Battlestar Galactica Online TR Forumlar > Kullanıcılar + Oyun > Teknik Konular, Sorunlar ve Hatalar > unity web player yükleme hatası Konusu 'Teknik Konular, Sorunlar ve Hatalar' Cevapla batuhan Temmuz 23, 2015 at 6:06 am benimki başka eklenti istiyo eklenti eksik diyo bide unıty web player desteklenmiyor ne yapmam lazım Cevapla batuhan Temmuz 23, 2015 at 6:12 am Internet Download Manager programında aşağıdaki sayfadan kullandığınız tarayıcıları pasif yaparak bu sorunu çözmüş olacaksınız.

Türkçe işletim sistemlerinde klasör yerleri Türkçe karşılıkları olacaktır. Get More Info webtekno 37.108 görüntüleme 1:37 TOP 10 BROWSER BASED MULTIPLAYER FPS GAMES (2014) (Made with Unity3D) - Süre: 13:18. Oturum aç Çeviri Yazısı İstatistikler 31.333 görüntüleme 32 Bu videoyu beğendiniz mi? Açık olan her sayfa belleğinizden kullanmaktadır.

Reklam Otomatik oynat Otomatik oynatma etkinleştirildiğinde, önerilen bir video otomatik olarak oynatılır. Oturum aç İstatistikler 33.328 görüntüleme 14 Bu videoyu beğendiniz mi? Serhat Akkaya 8.907 görüntüleme 6:39 Haydi Oyun Yapalım-Ders 1(Unity 3d ile oyun yapma) - Süre: 13:36. useful reference Geri al Kapat Bu video kullanılamıyor. İzleme SırasıSıraİzleme SırasıSıra Tümünü kaldırBağlantıyı kes Bir sonraki video başlamak üzeredurdur Yükleniyor... İzleme Sırası Sıra __count__/__total__ Unity Web Player - 3D Oyunlar Açılmıyor Sorunu %100

Genel itibari ile bu dosyalar Temp klasörlerinde saklanır, birçok kullanıcı bu dosyayı manuel silmek ister, oysaki bir çok programın orda bulunması ve de silinmemesi gereklidir. Çözüm bulmanıza sevindim. unıty i silip tekrar yuklemeyi de denedim ama olmadı. Sonra tekrar oyuna giriyorum ve sanki yüklü değil gibi yükleyin diyor.

Uzun bir süreden beri beklenen iPhone 6, 9...

Enter the Google Play Indie Games Contest in Europe. Cevapla Yunus Temmuz 20, 2014 at 7:50 am bende Internet Download Manager yok yardım çok acil Cevapla beyza Temmuz 20, 2014 at 2:26 pm aynen Cevapla Yunus Temmuz 27, 2014 at bende bu yeterli oldu en azından bir dene. Plesk ERROR: Uncaught exception ‘Zend_Log_Exception' with message ‘"/var/log/plesk/panel.log" cannot be opened SOLVED Memcached - The following memcached servers are not responding or not running: Windows 8.1 Update 80246002 hatasının Çözümü Yorumlar

Açılan pencerede "İndirilenler" sekmesinden "Seçenekler"‘e tıklayınız. 2- Açılan pencerelerden "Dosya Türleri" sekmesine tıklayınız ve ok işareti ile gösterilen alana tıklayınız. 3- Bu kısımda yazılı olan en son web sitesinden sonra bir GamersJungle.com 219.198 görüntüleme 13:18 Haydi Oyun Yapalım-Ders 1(Unity 3d ile oyun yapma) - Süre: 13:36. theVaNguard, 23 Ocak 2014 #8 Antares Forum öğrencisi öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim sorunun idm den kaynaklandığını öğrendim ve idm ayarlarını değiştirdim artık oyuna problemsiz girebiliyorum.buradan link veremediğimiz için bu kadar this page Bunları bize email olarak veya destek'ten dosya eki olarak ekleyerek göndermenizi rica ediyoruz.

Yardımcı olursanız sevinirim. Sinema ve TV Recep İvedik 4 Film İncelemesi Şahan Gökbakar’ın fenomenleşen karakteri Recep İvedik’in maceraları tam... Bu konumuzda size bu sorunun çözümünü anlatacağız. (Bu player'ın çalışmaması için onlarca sebep olabilir. STRİKER S. 26 Şubat 2014 at 19:32 Cevap Benim cevabı uygula...

Kategori Kişiler ve Bloglar Lisans Standart YouTube Lisansı Daha fazla göster Daha az göster Yükleniyor... Windows XP için C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Temp\UnityWebPlayer\log\log_UNIQUEID.txt Windows Vista/7 C:\Users\username\AppData\Local\Temp\UnityWebPlayer\log\log_UNIQUEID.txt Windows Vista/7 + Internet Explorer + UAC C:\Users\username\AppData\Local\Temp\Low\UnityWebPlayer\log\log_UNIQUEID.txt Windows7'de kolay bulmak için Başlat/Start'a basıp oradaki arama kutusuna aşağıdakini yazıp arama yapın, Bu özellik şu anda kullanılamıyor. Bu konuda çok fazla soru aldığımız için çözümü resimli olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Cevapla Yunus Temmuz 27, 2014 at 9:28 am indirceksin kardeşim Cevapla baran Eylül 13, 2014 at 5:50 pm ya yunus ben yüklüom yüklendiğinde acılıama yarn olunca acılmıo hemde unityli counter strike Bunun bir çok sebebi olabileceği gibi en sık rastlanan sebeleri kurulumu yapılan programının setup dosyalarının bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde silinmesi. Kadir Pro 168.435 görüntüleme 21:14 unity error sorunu ve çözümü - Süre: 4:50. Dilinizi seçin.